Puude raie ja ohtlike puude langetamine


Ohtliku puu langetamise hind oleneb mitmest faktorist (nt töö keerukus, puu suurus ja tüüp). Lisaks langetamisele tuleb arvestada sellega, kas puu jääb krundile või vajab utiliseerimist ning kas teostatakse kändude eemaldamist või freesimist. Tööd teostab arborist kehtiva hoolduslõikuse või raieloa alusel.

Küsi pakkumist

Puude hoolduslõikus


Hoolduslõikuse all mõistetakse tavaliselt puu võra puhastamist, harvendamist või võra tõstmist. Samuti vanade ja väärikate puude puhul võrade lõikus puu säilitamiseks. Tööd teostatakse kehtiva hoolduslõikuse alusel.

Küsi pakkumist

Heki pügamine ja põõsaste hoolduslõikus


Pügatud hekk on teie maja visiitkaart ning peaks olema alati eeskujulikult korras. Hekkide pügamine on vajalik hooldus, kuid seda teostakse ka väljakasvanud või ebakorrapärase heki puhul. Teenuse hinnad enamlevinud hekkidele (elupuu-, okaspuu- või heitlehiste hekid) alates 1,4-7,5€/jm.

Küsi pakkumist

Viljapuude lõikamine


Parim aeg viljapuude lõikamise jaoks on varakevad. Hoolduslõikus tagab võra parema valgustuse ning aitab hoida puud korras. Mida hõredam on võra, seda paremini kasvavad oksad ja viljad ning levivad vähem haigused.

Küsi pakkumist
>

Kändude freesimine / juurimine


Kändude freesimine on kõige lihtsam ja odavam viis vabaneda puude raiest alles jäänud kändudest.

Küsi pakkumist

My Property Haljastusteenused


Teeme parima pakkumise vastavalt Teie soovidele ja võimalustele!

58 050 100

haljastus@myproperty.ee

myproperty.ee/haljastus

Tehtud tööd